informácie

2021 lineup

Lístky

Early Bird

0

Na mieste

0

Informácie o vstupenkách

Informácie a často kladené otázky

Na mieste je v ponuke čapované pivo, kofola a iné občerstvenie. Po zobudení Vás samozrejme čaká čerstvá káva.

Na veľkom pódiu hrajú hudobné skupiny rôznych žánrov vlastné skladby aj šlágre. Viacero DJ-ov sa postará o zábavu večer vo vnútornej diskotéke. Takisto môžete očakávať množstvo programov zameraných na vašu šikovnosť a teambuilding, ale ak by ste sa radšej hodili do pohody, máte na to možnosť v našej Chill Zóne.

Az év legjobb élményén kívül a belépő ára fedezi még a sátorhelyet is és a jegy típusától függően zsetont is, amit a bárban tetszés szerinti italra lehet elkölteni. A parkolás a helyszínen ingyenes.

Az igazi fesztivál hangulatot a sátrazás adja meg. Szabad ég alatt a legjobb aludni. Az autókban alvóknak a pályán is lehet parkolniuk.

A jegyvásárlás több fordulóban történik. A kedvezményes és early bird jegyeket hamarabb lehet megvásárolni. Ezután a jegyek a helyszínen kaphatóak.

V areáli festivalu je umiestnených viacero mobilných WC a možností na umytie rúk. Samozrejmosťou je pitná voda v priestoroch baru.

Tohto roku budú na bezpečnosť dozerať okrem organizátorov aj bezpečnostní pracovníci, ktorí budú takisto kontrolovať lístky a dodržiavanie pravidiel festivalu.

Spánok- najdôležitejšie je pohodlie, nezabudni na stan a spacák. 

Hygienické potreby- čo môže byť príjemnejšie ako ranné osvieženie?

Ďalšie tipy: dobrá nálada, jedlo/pitie aj na ráno, teplé oblečenie, odličovač, sprej proti komárom/kliešťom, plavky.

Miesto - Futbalové ihrisko Hosťovce nad Bodvou

Miesto podujatia je ideálne na stanovačku aj na outdoorove programy a aktivity. Okrem toho v budove nachádzajúcej sa v areály je dostatok miesta pre večernú diskotéku/vnútornú párty. Tá pravá výzdoba vyčaruje na tomto mieste skvelú panda atmosféru. Nájdete tu aj Chill Zónu, malý bazén, ohnisko na opekanie a viacero posedení.

Iba 38 kilometrov od Košíc